Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

STEPER INFRARED Q1

STEPER INFRARED Q1

Nuży Cię tradycyjny trening na siłowni? Chcesz, by wysiłek fizyczny przyniósł szybki, zauważalny efekt? Mamy coś dla Ciebie: Body Space Infrared Steper! Jest to urządzenie pozwalające wymodelować sylwetkę, angażując o wiele większą liczbę mięśni aniżeli inne trenażery stosowane w klubach fitness.

Dla kogo?

Body Space Infrared Steper to idealne urządzenie dla tych, którzy chcą połączyć spalanie tłuszczu, utratę cellulitu i modelowanie sylwetki z wydaleniem nadmiernej ilości wody i cholesterolu, detoksykacją oraz wzmocnieniem organizmu.

Na czym to polega?

Ćwiczenia fizyczne wspomagane są przez technologię podczerwieni „InfraRed”, dzięki której organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne organizmu, wzmacniając układ immunologiczny.

Urządzenie dostępne w naszym Studiu symuluje stawianie kroków w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, zgodnego z naturalną motoryką ludzkich ruchów.  Solidna konstrukcja z potężnym kołem zamachowym zapewnia płynność i komfort pracy.

Efekty

Trening z Body Space Infrared Steper prowadzi do znacznej redukcji cellulitu, przyspiesza spalanie kalorii i pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Już po kilku sesjach uzyskujemy efekt szczuplejszej, wymodelowanej sylwetki. Poza tym, następuje poprawa działania układu limfatycznego, polepsza się kondycja fizyczna, zaś z organizmu usunięte zostają toksyny i szkodliwe substancje. Wszystko to prowadzi do nie tylko piękniejszego wyglądu, ale również poprawy samopoczucia i jakości życia.

Category: