Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

BODY ROLL

BODY ROLL

Body Roll jest sprawdzonym sposobem na jędrną sylwetkę, to już nowy trend w masażu odchudzającym, limfatycznym.

Dla kogo?

Masaż całego ciała za pomocą drewnianych rolek połączony z działaniem żarnika podczerwieni to maksymalna skuteczność w uzyskaniu pięknej sylwetki, uelastycznienia skóry, wzmocnienia mięśni i redukcji rozstępów. Jeśli na tym Ci właśnie zależy – Body Roll to opcja dla Ciebie.

Na czym to polega?

Działanie Body Roll opiera się na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek. Urządzenie wyposażone jest w żarnik podczerwieni, który jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy.

Body Roll Infra jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym i zaprojektowanym tak, aby zapewnić najwyższy komfort masażu. Udostępnia szeroki wybór programów i fun­kcji, które można w dowolny sposób konfigurować oraz tworzyć ustawienia spersonalizowane.

Efekty

W trakcie ćwiczeń następuje poprawia krążenia krwi, zmniejszają się dolegliwości bólowe, z organizmu usuwane zostają toksyny. Następuje rewitalizacja całego organizmu, a co za tym idzie – poprawa samopoczucie. Po kilku sesjach zauważysz efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienia tkanek, wymodelowania sylwetki i redukcji wagi ciała.

Przeciwwskazania:

•        nieleczone i nieuregulowane nadciśnienie,

•        choroby serca (rozruszniki, zastawki),

•        zaburzenia układu krwionośnego oraz zaawansowane żylaki,

•        nowotwór, choroby węzłów chłonnych,

•        ostre stany zapalne skóry,

•        ciąża,

•        zaawansowana osteoporoza​.

Category: