Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

BODY SPACE VACUTHERM Q1 BIEŻNIA PROFI

BODY SPACE VACUTHERM Q1 BIEŻNIA PROFI

Co powiesz na połączenie sił tradycyjnej bieżni z kapsułą z podciśnieniem polepszającym krążenie krwi w miejscach szczególnie narażonych na cellulit? Jeżeli jesteś na tak, poznaj Body Space VACUTHERM Q1 Bieżnię Profi.

Dla kogo?

Dla każdego, kto boryka się z problemem tkanki tłuszczowej w trudnych okolicach, czyli na brzuchu, udach i pośladkach. Dla każdego, komu nie wystarcza sam wysiłek fizyczny i potrzebuje dodatkowego wsparcia (promieniowanie podczerwone) w walce z tłuszczykiem.

Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia została stworzona z myślą nie tylko o problemach tysiącu kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.

Na czym to polega?

W urządzeniach Vacu Therm dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch, pośladki, uda), a także redukcję cellulitu.

Trening na Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu.

Efekty

Metoda zwalczania cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzeń Vacu Therm jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.

Trening z Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia to przyspieszenie przemiany materii o 40%, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa ukrwienia, polepszenie kondycji fizycznej, usunięcie toksyn z organizmu, poprawa kondycji układu sercowo-naczyniowego, redukcja bólu po urazach oraz przy przewlekłych dolegliwościach, opóźnienie starzenia się skóry (promieniowanie podczerwone) oraz lepsze samopoczucie.

Category: