Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

OSCYLACJA

OSCYLACJA

Oscylacja daje proste równanie: utrata tkanki tłuszczowej + poprawa krążenia i metabolizmu + redukcja cellulitu + ujędrnienie skóry. Jeśli podoba Ci się ta matematyka, zabieg jest w idealny dla Ciebie.

Dla kogo?

Oscylacja to doskonały wybór dla osób, które pragną pozbyć się tkanki tłuszczowej, poprawić krążenie krwi i metabolizm oraz ujędrnić skórę, a przy okazji zwiększyć przemianę materii i pozbyć się z organizmu toksyn.

Na czym to polega?

Terapia Osylacyjno-Uderzeniowa polega na wytworzeniu przerywanego pola elektrostatycznego za pomocą aparatu pomiędzy aplikatorem, a tkankami ludzkimi. W trakcie zabiegu, dzięki siłom elektrostatycznym tkanki są pociągane, a następnie zwalniane w wybranym zakresie częstotliwości. Wywołuje to unikalną, głęboką wibrację rezonansową (oscylację) tkanek. Zabieg ten ma szerokie zastosowania, ale głównym jego skutkiem jest utrata tkanki tłuszczowej, poprawa krążenia i metabolizmu, niwelacja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Ponadto, oscylacja likwiduje zastoje krwi i limfy, powoduje też lepsze dotlenienie komórek. Zakres oddziaływania urządzenia obejmuje również głębokie warstwy tkanki tłuszczowej, dzięki czemu z łatwością pobudza rozkład trójglicerydów, przemianę materii oraz usuwanie zbędnych substancji odpadowych.

Oscylacja ma szereg innych zastosowań: zapewnia uczucie komfortu i rozluźnienia, zwalcza bezsenność, redukuje stres, eliminuje toksyny, łagodzi bóle oraz przynosi ulgę w schorzeniach mięśni.

Efekty

Po ok. pięciu godzinnych zabiegach można stracić od 5 cm do aż do 14 cm w 4 punktach ciała bez diety i ćwiczeń.

Poprzez działanie na skórę właściwą oscylacja powoduje bardziej intensywną syntezę kolagenu i elastyny, wpływając na poprawę sprężystości i ogólnego wyglądu estetycznego.

Na poziomie naskórkowym zabieg prowadzi do złuszczenia obumarłych komórek, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje swój naturalny blask i jędrność.

 

Musisz wiedzieć:

  • Oscylacja jest zabiegiem bezbolesnym.
  • W Studiu Emulsja oscylacja jest głównie używana jako uzupełnienie innych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych.