Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa gwiazda w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Skuteczność terapii oczyszczającej i przeciwstarzeniowej w wydaniu wykorzystującym cząsteczki aktywnego wodoru jest imponująca. Oczyszczanie wodorowe cieszy się coraz większą popularnością, a to dlatego, że efekty widoczne są niemalże od razu.

Zabieg oczyszczania wodorowego realizowany przy zastosowaniu urządzenia Synergy+ , polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru.  Niszczy on wolne rodniki, które są szkodliwe dla naszego organizmu i odpowiadają m.in. za procesy starzenia się. Po wprowadzeniu do komórek, cząsteczki wodoru łączą się z najmocniej reaktywnymi, a co za tym idzie najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami, gdzie w wyniku reakcji chemicznej zostają one przekształcone w nieszkodliwe cząsteczki wody, dzięki czemu można zahamować proces starzenia się skóry już na poziomie komórkowym. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem zastępuję oczyszczanie manualne twarzy, gdyż pozbywamy się wągrów i zaskórników.

Efekty zabiegu:

  • dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry,
  • wyrównanie jej kolorytu,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • przywrócenie skórze blasku i młodszego wyglądu,
  • rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry,
  • neutralizacja wolnych rodników, a tym samym zahamowanie procesów starzenia się skóry.

Oczyszczanie wodorowe – wskazania

Dla kogo wodorowe oczyszczanie będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem? Zabieg wodorowego oczyszczania skóry dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. To znakomita propozycja zwłaszcza dla osób, których skóra jest szczególnie narażona na działanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak smog czy podczas okresu grzewczego. Zabieg idealnie sprawdzi się w przypadku:

  • skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku,
  • skóry odwodnionej,
  • skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia,
  • skóry suchej, a także normalnej, tłustej i mieszanej.

Oczyszczanie wodorowe – przeciwwskazania

Wodorowe oczyszczanie skóry to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny, jednak i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Będą to nowotwory, alergie, infekcje, epilepsja, trądzik różowaty, trądzik pospolity, popękane naczynka twarzy, aktywna opryszczka. Zabieg można wykonywać u kobiet w ciąży czy karmiących piersią!

Czas zabiegu: ok 60 minut

Częstotliwość:
TWARZ: 1 zabieg na 1-2 tygodnie – 5 zabiegów w serii.
Efekty widoczne są od razu.