Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

EMULSJA MEGA-SLIM

EMULSJA MEGA-SLIM

Jeśli marzysz o szczuplejszej sylwetce i jędrnej skórze, ten zabieg jest idealnym wyborem. MEGA SLIM to jedna z najsilniejszych kompozycji zabiegowych dostępnych w naszym Studiu. To ponad 75 minut bezpośredniego działania urządzeń na skórę i komórki tłuszczowe (endermologia + bbody shaping + oscylacja) zakończone 15-minutowym body wrappingiem.

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie stracić sporo centymetrów w obwodach ciała, a przy okazji ujędrnić i odżywić skórę.

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki + uda + pośladki;

Czas trwania 1 zabiegu: 90minut;

Efekty (po min. 5 zabiegach): spadek w obwodach do 15cm (z równoległą dietą nawet dużo więcej), ujędrniona skóra, redukcja cellulitu.

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg 1 x w tygodniu, kolejne 1-2 x w tygodniu.

Szczegóły: Zabieg obejmuje endermologię, bbody shaping, oscylację oraz body wrapping.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Body Shaper to innowacyjne połączenie endomasażu z falami radiowymi pozytywnie wpływające na redukcję tkanek tłuszczowych i cellulitu oraz ujędrnienie ciała. Dzięki tej metodzie Twoja tkanka tłuszczowa ulegnie rozbiciu, zwalczysz cellulit, oczyścisz i podniesiesz odporność organizmu.

Osylacyja polega na wytworzeniu przerywanego pola elektrostatycznego za pomocą apara­tu  pomiędzy aplikatorem, a tkankami ludzkimi. Głownym skutkiem zabiegu jest utrata tkanki tłuszczowej, poprawa krążenia i metabolizmu, niwelacja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Body Wrapping to doskonale znany zabieg wyszczuplający składający się z dwóch zasadniczych etapów. Podczas pierwszego na skórę nakłada się kosmetyki pielęgnacyjne o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym. Natomiast druga część tego zabiegu polega na owinięciu całego ciała folią stretchową.