Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

FAT-KILLER

FAT-KILLER to bardzo popularna i lubiana przez naszych Klientów kompozycja zabiegowa.

Dla kogo? Dla tych, którzy borykają się z problemem zatrzymania wody w organizmie, dla osób, które chcą oczyścić swój organizm z toksyn oraz zredukować tkankę tłuszczową (utrata do kilkunastu centymetrów w obwodach), a przy okazji ujędrnić swoją skórę.

Strefa zabiegowa: w kocu sauna IR – całe ciało, pozostałe zabiegi: brzuch + boczki + uda + pośladki.

Czas trwania 1 zabiegu: ok. 100 minut.

Efekty (po min. 5 zabiegach): spadek w obwodach do 15cm (z równoległą dietą nawet dużo więcej), redukcja cellulitu, rozbicie komórek tłuszczowych, zrelaksowane i oczyszczone ciało, widoczne gołym okiem ujędrnienie skóry.

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg – 1 x w tygodniu, kolejne – 1-2 x w tygodniu.

Szczegóły: FAT KILLER obejmuje koc saunę IR, liposukcję ultradźwiękową (kawitacyjną) i endermologię.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) w odróżnieniu do chirurgicznej jest nieinwazyjna i bezbolesna. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są rozbijane za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości. Liposukcja ultradźwiękowa jest idealna do redukcji tkanki tłuszczowej, która zalega w trudno dostępnych dla innych metod miejscach, takich jak kolana, wewnętrzne partie ud, ramiona, łydki. Z powodzeniem stosuje się ją również na większe obszary ciała.

Sauna koc Infrared to zabieg, podczas którego ciepło promieniowania podczerwonego wnika głęboko w ciało i rozprzestrzenia się w całym organizmie. Temperatura ciała podnosi się do 70 stopni, czego następstwem jest naturalny odruch – pocenie się. Podczas zabiegu w saunie IR zwiększa się krążenie krwi, krew płynie szybciej, nie podnosząc jednak ciśnienia tętniczego. To powoduje odprężenie, redukuje bóle mięśniowe i przyspiesza procesy leczenia. Pocenie w trakcie sesji działa na organizm oczyszczająco, powoduje pozbycie się toksyn i nadmiaru wody, obniża  stężenie cholesterolu. Dzięki polepszaniu procesów metabolicznych terapia pomaga w odchudzaniu. Seans w podczerwieni przyspiesza przemianę materii o około 40%. W ciągu 50 minut spalić można do 900 kilokalorii. Efekty zabiegu porównywalne są do intensywnego 10-kilometrowego biegu.