Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

EMULSJA ‘FLAT BELLY’

EMULSJA ‘FLAT BELLY’

FLAT BELLY, czyli „płaski brzuszek” to zestaw trzech bardzo skutecznych metod na rozbicie tkanki tłuszczowej, a przy okazji wzmacniających mięśnie brzucha. Redukcja centymetrów w obwodach, ujędrnienie skóry oraz mocniejsze mięśnie brzucha – to nasz cel!

*A dla tych, którzy mają większy problem z udami i pośladkami, proponujemy tę samą kompozycję zabiegową na nogi!

Dla kogo? Dla osób, których głównym celem jest zmniejszenie obwodów oraz ujędrnienie skóry brzucha.

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki z tyłu.

Czas trwania 1 zabiegu: ok 75 minut.

Efekty: (po min. 5 zabiegach): spadek w obwodach o kilka cm, jędrna, odżywiona, zdrowa skóra.

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg -1 x w tygodniu, kolejne – 2 x w tygodniu.

Szczegóły: FLAT BELLY to następujące po sobie liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) endermologia i elektrostymulacja.

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) w odróżnieniu do chirurgicznej jest nieinwazyjna i bezbolesna. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są rozbijane za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości. Liposukcja ultradźwiękowa jest idealna do redukcji tkanki tłuszczowej, która zalega w trudno dostępnych dla innych metod miejscach, takich jak kolana, wewnętrzne partie ud, ramiona, łydki. Z powodzeniem stosuje się ją również na większe obszary ciała.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Elektrostymulacja jest zabiegiem, który punktowo stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową. Dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego pozwala na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu, redukcję cellulitu oraz wzrost jędrności i elastyczności skóry. Elektrostymulacja zastępuje wielogodzinne uprawianie sportu (45-minutowy zabieg porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni ,a 1 zabieg na brzuch daje rezultaty 1200 skłonów brzucha bez potrzeby ruchu).